У центрі Черкас відкрилося кафе правильного харчування

Група підприємців з Черкас відкрили в центрі міста кафе правильного харчування. Вся їжа збалансована і не має шкідливих домішок.

"Починали з сервісу доставки їжі 3,5 роки тому. Згодом зрозуміли, що треба робити місце, де люди можуть поїсти щоразу. Крім того, мали на меті створити культурне місце, де могли б проводити зустрічі й лекції", - говорить дієтолог Олена Семеніхіна.

У центрі Черкас відкрилося кафе правильного харчування


"Хотіли, щоб люди їли корисну й смачну їжу, не турбуючись про її якість. Страви в меню не містять цукру й повністю натуральні. В солодощах використовуємо цукрозамінники на натуральній основі. Співпрацюємо з місцевими постачальними, які мають сертифікацію про якість продуктів. Використовуємо одноразовий посуд. Ємності для зберігання їжі з паперу, прибори - зі спресованого кукурудзяного крохмалю. Виглядають як пластикові, але вони на смітнику невдовзі згниють. Такий посуд приблизно втричі дорожчий, ніж пластиковий. Велику частину прибутку віддаємо на їх закупівлю. Йдемо на ці витрати, щоб підтримати ідею бренду - не тільки нагодувати людей, а й не нашкодити середовищу", - говорить Геннадій Харламбов, підприємець.

Найдешевша страва - курячий бульйон із чорною локшиною за 42 грн, найдорожча - бургер з лососем за 89 грн.

"У відкриття кафе вклали велику суму, площу орендуємо. Робили ремонт з нуля, закупили техніку. Прибуток, який отримуємо йде на зарплати працівникам і підтримання атмосфери. Правильне харчування в Україні дуже перспективне. Все більше людей різного віку стають прихильниками здорового способу життя, займаються спортом, стараються не вживати шкідливої їжі. У великих міста такий проект був би зі старту успішним. Де багато людей, там легше розвиватись", - каже Геннадій.

gazeta.ua
04.10.2018 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter