Потрібна допомога для лікування 7-річної Білоущенко Софійки, - БФ «Сучасне село та місто»

Доньці вчителя початкових класів, багатодітній сім’ї, потрібна Ваша допомога! У Олени з Черкащини є 2 сини вже студенти, і завжди вони з чоловіком мріяли мати маленьку квіточку – донечку. І мрія здійснилась – Софія народилась 2011 року, але після 4 го місяця дитини щось пішло різко не так із здоров’ям, довго відходила від наркозу після лікування ущелини губи, та почалася велика затримка розвитку. Зараз, у свої 7 років, Софія ходить тільки за ручку і говорить складами. Досі, досі батьки не мають остаточного основного діагнозу - лікарі кажуть ознаки ДЦП, затримка розвитку, але остаточного основного діагнозу немає, а отже немає і повноцінного лікування.
Потрібна допомога для лікування 7-річної Білоущенко Софійки, - БФ «Сучасне село та місто»

Батьки не зупиняються - постійно шукають лікування, реабілітації, консультації. Знайшли Ізраільську клініку "Асута" де дають нам 200 процентів, що після курсу діагностики та реабілітації Софійка стане абсолютно пристосована до життя. Але вартість 9 880 доларів США для мами вчительки і батька, що працює на пилорамі – нереальна.

Слова мами Олени: «Дуже надіємося і віримо у одужання Софійки і у добрих людей, які допоможуть нам подолати ці проблеми. Як хочеться щоб вона побігла і забалакала. Це наша найзаповітніша мрія.»
Потрібна допомога для лікування 7-річної Білоущенко Софійки, - БФ «Сучасне село та місто»

Реквізити для допомоги: (у додатках частина рахунку з сумою програми лікування та діагностики, запропонованої Софії)

Карта ПриватБанку

5168742719829446 Білоущенко Олена Борисівна (мама)

контакти: ‎0935613400

Збір проводить БФ «Сучасне село та місто»

Картка Приват Банку

5169 3305 0806 7185 (Клімов Євгеній Петрович - керівник)

Призначення платежу: благодійний внесок для Білоущенко Софії
03.10.2018 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter