У черкаському готелі "Дніпро" представили проект енергомодернізації готелю

Як інформують у Черкаській облраді, 2 жовтня на базі комунального підприємства обласної ради «Готельний комплекс «Дніпро» перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко провів нараду, головною темою якої була презентація Проекту щодо проектування енергоефективних заходів з енергомодернізації будівлі комплексу.

На презентацію також було запрошено керівників ряду комунальних підприємств обласної ради та галузевих управлінь облдержадміністрації.
У черкаському готелі "Дніпро" представили проект енергомодернізації готелю

Нарада проводилася за участі представників наукових установ, товариств і компаній, які успішно займаються впровадженням енергозберігаючих технологій в Україні. Зокрема, ТОВ «Українські інноваційні технології», компаній – «ЕлектроСОЛАРтехнолоджіс Україна» та «ЕлектроУкраїна», виробничо-комерційної фірми «Експертінвестпроект», ТОВ «КАРБОН4-УКРАЇНА», Консорціуму ІТГ тощо.

Вони ознайомили присутніх із напрямками своєї діяльності, новітніми енергозберігаючими технологіями та матеріалами, що застосовуються для цього, сучасними електро-заправочними комплексами, фотовольтаїчними модулями та іншим. Свою інформацію вони ілюстрували відеороликами та слайдами, а також роздатковими листівками тощо.

Окрім того, директор компанії «ЕлектроУкраїна» Сергій Кунинець запросив присутніх на відкриття електро-заправочної станції для електромобілів, модуль якої облаштовано у дворі готельного комплексу і яка готова до експлуатації.

На завершення роботи учасники наради детально обговорили кроки, які необхідно здійснити, щоб модернізувати енергосистему готелю. Гості підкреслили, що запропонований Проект є інноваційно-інвестиційним і розрахований для реалізації на умовах співфінансування.

У відповідь Валентин Тарасенко зауважив, що обласна рада готова до співпраці і з цією метою обласним бюджетом вже передбачено певні кошти.
03.10.2018 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter