Журналісти Смілянського міськрайрадіо прийшли до мерії Сміли з вимогою виплатити зарплату за 3 місяці

Як інформує Сміла.ua, колектив Смілянського міськрайрадіо працює без зарплати вже три місяці. Свою позицію журналісти радіо висловили у пості на своїй сторінці у ФБ: «Редакцію радіо депутати буквально ЗМУСИЛИ закрити, ліквідувати, в такий спосіб залишивши населення, простих людей Сміли, у яких немає коштів купувати радіоприймачі для FM і коштів на електроенергію за використання цих приймачів - без доступної інформації!!! Увага, і це все за півроку до виборів, щоб ви усі розуміли! А точніше, щоб ви нічого не розуміли, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ У ДЕПУТАТСЬКИХ КУЛУАРАХ….».
Журналісти Смілянського міськрайрадіо прийшли до мерії Сміли з вимогою виплатити зарплату за 3 місяці

Наразі редакція зайшла в процедуру припинення редакції Смілянського міськрайрадіо, як юридичної особи шляхом ліквідації з 19.09.2018 року (дата в Держреєстрі України), у зв’язку з тим, що у міському бюджеті немає коштів на фінансування цього радіо. «Усіх на сьогоднішній день цікавить лише одне - майно редакції і основні засоби!...Як би так швидше їх у редакції забрати і поділити… Але нікого, окрім нас самих, не цікавить зарплата 4-х працівників, журналістів, які виконують свої обов’язки зараз безоплатно!» - обурюються працівники редакції. Вони щодня ходять у міську раду, щоб потрапити на бюджетну комісію чи депутатські слухання і відстояти свої інтереси і зароблену зарплатню. Проте через внутрішні чвари депутатські комісії не збираються. Журналісти не відчувають підтримки влади у складній ситуації.

Працівники радіо говорять, що якщо депутати та міський голова і далі знущатимуться над їхнім колективом, вони змушені будуть блокувати роботу сесії міської ради та вживати більш рішучих заходів.
01.10.2018 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter