Черкаських школярів кличуть на безкоштовні ІТ-курси

До 27 вересня триває набір на безкоштовні курси програмування для школярів IT Kids. Cherkasy IT Cluster спільно з Черкаським державним бізнес-коледжем набирає групи програмування зі Scratch та Python для учнів 6-7 та 8-9 класів.

Форми для реєстрації доступні за посиланнями:

Scratch (для учнів 6-7 класів)
Python (для учнів 8-9 класів).

Після реєстрації кожна дитина пройде невеличке тестове завдання і співбесіду. За результатами співбесіди буде сформовано групу, яка складатиметься не більше ніж з 15 дітей.

Початок занять – уже 1 жовтня.

Заняття будуть проходити один раз на тиждень на базі Черкаського державного бізнес-коледжу, за адресою м. Черкаси, вул. В. Чорновола, 243.
Керівник проекту - Владислав Хотунов (тел. 0472 641 000).

Партнерами проекту є всеукраїнська мережа клубів кодування CodeClub, які повністю забезпечує викладачів програмою курсів та усіма необхідними матеріалами. У Code Club діти вчаться у вільний від школи час програмувати, створюючи комп’ютерні ігри, анімацію і веб-сайти. Програма передбачає створення одного проекту за один урок. Code Club було створено у Великій Британії веб-дизайнером Клер Саткліф і програмістом Ліндою Сандійк у квітні 2012 року. Тепер Code Club існує вже у 32 країнах світу, від США і Бразилії до Австралії і Нової Зеландії.

25.09.2018 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter