Черкащанину Івану Антоновичу Харчуку виповнилося 100 років

Як інформують у міськраді Черкас, Харчуку Івану Антоновичу з Черкас 13 вересня виповнилося 100 років. На гостину до ювіляра завітав і заступник міського голови Юрій Ботнар разом із представниками департаменту соціальної політики та територіального центру надання соціальних послуг.
Черкащанину Івану Антоновичу Харчуку виповнилося 100 років

«Бадьорий та привітний учасник ІІ Світової війни, він сам наче втілення духу міста, – каже після спілкування з іменинником Юрій Ботнар. – Ми не лише шануємо вік, а й переймаємо досвід старших містян, які розбудовували Черкаси. Це видно просто з вікон його квартири – новий міський пляж Митницький, практично заново збудована вулиця Героїв Дніпра з дорогою, тротуаром і освітленням. Попри те, що роботи з відновлення й розвитку перлини на Дніпрі ще багато, ми не зупинятимемось і передамо цей обов`язок наступному поколінню».

Як розповідають у департаменті соціальної політики, Іван Харчук народився в селі на Житомирщині. У період Другої світової війні брав активну участь у визволенні нашої держави. У 28 років Іван Антонович – одружився. У чоловіка троє дітей – 2 доньок та син.

«Іван Антонович – чудовий мотиватор, попри свій вкрай поважний вік зранку робить гімнастичні вправи, багато гуляє і займається з гантелями, – додає заступник міського голови. – Від імені всієї міської громади бажаємо ювіляру ще багато щасливих років життя!».
19.09.2018 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter