Послідовники системи енергетичних вправ Фалунь Дафа привітали черкащан з Днем міста

Група киян вирішила незвично привітати жителів Черкас із Днем міста. У неділю на бульварі Шевченка вони навчали всіх охочих енергетичних вправ Фалунь Дафа, які мають оздоровчий ефект.

За словами однієї з учасниць заходу, Олени, яка займається Фалунь Дафа понад 15 років, ця практика має неабиякий ефект як для фізичного, так і душевного здоров’я людини. Адже в її основі виконання нескладних енергетичних вправ та поліпшення характеру згідно з принципом «Істина-Доброта-Терпіння». «Завдяки цій практиці я дуже швидко позбулася деяких хронічних захворювань. Я почала по-справжньому працювати над собою та змінювати себе. Я стала більш спокійною, намагаюся в першу чергу думати про інших. Зникло роздратування та образи. Життя стало легшим і спокійнішим», ― каже Олена. – «Я сама народилася та виросла в Черкасах, і зараз хочеться поділитися цими простими принципами з кожним, адже бути чесним, з добротою та терпінням ставитися до інших – нескладно. А головне, цим ти приносиш користь в першу чергу собі».
Послідовники системи енергетичних вправ Фалунь Дафа привітали черкащан з Днем міста

Практику Фалунь Дафа (інша назва Фалуньгун) було відкрито громадськості 1992 року в Китаї. Нині ж нею займаються і в багатьох інших країнах, зокрема в Україні. Численні нагороди та медичні дослідження свідчать про позитивний ефект цієї системи. А її засновника, майстра Лі Хунчжи, двічі висували на здобуття Нобелівської премії миру. Він також отримав премію Сахарова за свободу думки та багато інших нагород.

Багато жителів Черкас зацікавилося цією практикою. Один з перехожих зазначив, що бачив схожу акцію в Женеві. Інший сказав, що займався різноманітними практиками і відчуває надзвичайно добру енергетику від вправ Фалунь Дафа.

Деякі мешканці міста захотіли відвідати заняття з Фалунь Дафа.
17.09.2018 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter