Золотоноша стала містом-побратимом Авдіївки

Як інформують у міськраді Золотоноші, 8 вересня у м. Авдіївці на Донеччині відзначили День міста. Під час святкувань Павло Малихін, керівник військово – цивільної адміністрації міста Авдіївка, отримав офіційний документ – Меморандум про співпрацю між Золотоношею та Авдіївкою.

“Беручи до уваги дружні відносини та співробітництво, враховуючи взаємну зацікавленість у подальшому поглибленні та розширенні співпраці між містами, з огляду на необхідність подальшого розвитку дружніх відносин та взаєморозуміння між жителями міст Золотоноша та Авдіївка – міста-побратими”, – зазначено у документі.

Золотоноша стала містом-побратимом Авдіївки


Проте, за словами Павла Малихіна, документ – це лише підтвердження довгих взаємовідносин. Він пригадує усі добрі справи, зроблені пліч-о-пліч із нашим містом. “Постійний, щорічний насичений відпочинок авдіївських дітей у Золотоноші, коли місцеві гуртом кидають все і протягом двох тижнів піклуються про авдіївських гостей. І морально, і фізично, і матеріально. Їхній командній роботі і цілеспрямованості можна тільки позаздрити. Теплий прийом нашого вокального колективу на юнацькому Всеукраїнському фестивалі патріотичної пісні.

І головне. Початок 2017 року. Складна і страшна для нас зима, яка погрожувала перетворитися на справжню гуманітарну катастрофу. А вже на ранок під міською радою Золотоноші стояв вщент заповнений мікроавтобус Олексія Дробязко. Люди, які всі ці роки активно допомагали воїнам, в скрутну годину не менш завзято підтримали і цивільних українців на лінії вогню. І знову ж, гуртом! Олексій ініціював – всі підтримали. А вже наступного ранку до нас поїхав другий бус. Дякуємо жителям Золотоноші, дякуємо міському голові Віталію Войцехівському”, – наголосив Павло Малихін.
14.09.2018 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter