Громадянин Норвегії успішно склав у Черкасах іспит з ПДР англійською мовою

Громадянин Норвегії успішно склав у Черкасах іспит з ПДР англійською мовою Як інформують у регіональному сервісному центрі МВС у Черкаській області, весною 2018 року сервісні центри МВС запровадили нову послугу - можливість складання іспиту з ПДР іноземною мовою.

Тому для багатьох іноземних громадян, які працюють чи навчаються в Україні, стало значно легше складати теоретичну частину іспиту на право керування транспортним засобом. Цією можливістю вже скористалося багато іноземців в різних регіонах України, а сьогодні їх ряди поповнив і Рінде Ханс, громадянин Норвегії, який працює в нашій державі та має посвідку на постійне проживання в Україні.

Рінде Ханс успішно пройшов навчання в одній з черкаських автошкіл та виявив бажання скласти іспит з ПДР в сервісному центрі англійською мовою.

Перед початком складання іспиту працівники сервісного центру проконсультували чоловіка про порядок складання теоретичної частини іспиту іноземною мовою, і після відведеного на це часу, привітали його з успішною здачею.
14.09.2018 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter