Комунальники прибирають Черкаси до Дня міста

Комунальники прибирають Черкаси до Дня міста Як інформують у міськраді Черкас, працівники комунального підприємства «ЧЕЛУАШ» продовжують активно прибирати місто напередодні Дня народження Черкас. Його, нагадаємо, цього року відзначатимуть 15-16 вересня.

Зокрема, як інформують на підприємстві, прибрали прибордюрну територію уздовж доріг на вулиці Гагаріна, в Долині троянд та біля Пагорба Слави, по вулицях Остафія Дашкевича, Байди Вишневецького, Хрещатик та на Смілянській.

Комунальники засипали осколом та запресували територію біля зупинки громадського транспорту «Золота рибка». Від бур’янів та сміття вичистили місця, де будуть проводитись святкові заходи до Дня міста, а ще – вулицю Гагаріна та Замковий узвіз, в’їзди в Черкаси зі сторони Сміли, Чигирина, Канева та дамби.

Окрім прибирання вулиць, працівники «ЧЕЛУАШу» зробили аварійно-ямковий ремонт асфальтного покриття по вулиці Дахнівській від готелю «Україна» до Черкаської обласної лікарні, нанесли дорожню розмітку холодним пластиком по вулиці Гагаріна, розпочали по проспекту Хіміків.
13.09.2018 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter