У Черкасах відбувся національний проект «Місто професій»

8 вересня в Черкасах у парку Перемоги відбувся національний проект «Місто професій». На заході було представлено понад 40 професій.

В 2017 році проект був реалізований в 32 містах України. Загальна кількість дітей, що стали учасниками - понад 400 тисяч осіб віком від 3 до 18 років та понад 1 млн. дорослих.
У Черкасах відбувся національний проект «Місто професій»

В 2017 року проект був реалізований в столиці Республіки Казахстан – Астані, та зібрав рекордну кількість людей – понад 20 тисяч дітей та понад 40 тисяч дорослих.

Механіка проекту: на вході до паркової зони кожна дитина отримала паспорт та «влаштувалась на роботу». Кожну професію створювали справжні професіонали своєї справи – поліцейські, рятувальні-пожежники, лікарі, лісоруб, коваль, інсталятор та ін.

Головна мета проекту – продемонструвати дітям можливості дорослого світу. Щоб кожен мав змогу обрати в майбутньому не просто професію, а улюблену справу.
Ініціатор та організатор Благодійний фонд «Місто професій», в особі керівника Тетяни Люльки.
У Черкасах відбувся національний проект «Місто професій»

Тетяна Люлька, ідеолог проекту:

«За п’ять років і сам проект, і наша команда змінилися. Та перша думка, з якої лише починалося «Місто Професій», сьогодні має уже інший сенс. Якщо п'ять років тому ми позиціонували проект як профорієнтаційний, то зараз нашою метою є формування нації свідомого вибору.
У Черкасах відбувся національний проект «Місто професій»

Раніше ми хотіли познайомити дітей з усіма тими можливостями, що приготував для них світ. Тільки уявіть собі: існує понад 40 тисяч професій, а ми переважно обираємо лише ті сфери діяльності, де працюють наші батьки, друзі або знайомі. Сьогодні ж проект робить більший акцент на свідомому виборі майбутньої професії. Адже якщо людина підійде свідомо до цього питання, то вона займатиметься лише тією справою, у яку закохана, і отримуватиме від цього задоволення. Такі люди викладаються по максимуму і створюють дійсно якісний продукт. Саме вони роблять нашу економіку кращою і рухають країну вперед.»
13.09.2018 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter