У парку "Сосновий Бір" відкрили оновлений оглядовий майданчик

Як інформують у міськраді Черкас, оглядовий майданчик після реконструкції відкрили 12 вересня в черкаському парку «Сосновий бір». Він розташований поруч із Мостом кохання та відкриває мальовничу панораму на Дніпро. Будівельні роботи тут тривали близько двох місяців. Їх виконувало приватне підприємство «БК Мастер Строй».
У парку "Сосновий Бір" відкрили оновлений оглядовий майданчик

Тут звели чотири нові накриття у вигляді вітрил. На них лазером нанесли зображення вишиванки. Кожен із навісів спорудили на трьох опорах. Усе – із матеріалу, що не ржавіє. Територію майданчику облаштували тротуарною плиткою. Разом із тим, тут встановили новий паркан зі сталі та скла замість старого бетонного, а ще – лавочки. У вечірній та нічний час він підсвічуватиметься.

«Цей майданчик був створений разом із парком, орієнтовно, наприкінці 60-х – на початку 70-х років. Він мав застарілий вигляд і достатньо непрезентабельний вигляд, хоч ми час від часу й фарбували його, – прокоментував Володимир Стойко. – Разом із скульптором Романом Турецьким нам вдалося в нашому парку втілити креативний і стильний проект».
У парку "Сосновий Бір" відкрили оновлений оглядовий майданчик

Загалом оновлення оглядового майданчику в «Сосновому бору» вартує майже 1 млн 400 тис. грн.
13.09.2018 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter