У Черкасах проходить семінар-тренінг для поліцейських "Поліція Діалогу"

У Черкасах розпочався триденний семінар-тренінг «Поліція Діалогу» для поліцейських з семи областей. Як інформують у ГУНП в Черкаській області, правоохоронців навчатимуть вести перемовини з учасниками масових заходів з метою попередження вчинення ними порушень публічного порядку та уникнення силового розв’язання конфлікту.

Група тренерів Консультативної місії ЄС та Національної поліції України, які раніше пройшли тренінги, розпочали базовий курс для представників підрозділів превентивної діяльності щодо концепції дій груп поліції діалогу. У тренінгу беруть участь поліцейські з Черкаської, Дніпропетровської, Житомирської, Львівської, Одеської, Хмельницької та Чернігівської областей.
У Черкасах проходить семінар-тренінг для поліцейських "Поліція Діалогу"

Правоохоронців навчатимуть психології натовпу, виявляти правопорушників та оцінювати ризики під час проведення масових заходів, вести перемовини з учасниками масових заходів з метою попередження вчинення ними порушень публічного порядку та уникнення силового розв’язання конфлікту.

«Основною ціллю тренінгу є підготовка співробітників груп комунікації поліції для діяльності під час проведення різних масових заходів та деескалації можливих публічних напружень», – розповіла тренер місії Лена Борг, яка вже 40 років служить у поліції Швеції .
12.09.2018 09:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter