"Черкаська служба чистоти" буде вивозити й великогабаритне сміття

"Черкаська служба чистоти" буде вивозити й великогабаритне сміття Як інформують у міськраді Черкас, послугу з вивезення великогабаритного можуть передати комунальному підприємству «Черкаська служба чистоти». Про це йшлося під час ранкової наради з керівниками структурних підрозділів.

Міський голова Анатолій Бондаренко доручив у найкоротші терміни розробити необхідне для цього рішення виконавчого комітету та механізм.

Нині, нагадаємо, цим опікуються черкаські служби утримання будинків. Як підкреслив директор Соснівської СУБ Роман Моторний, наразі їхня техніка та працівники вивозять такі відходи з усіх контейнерних майданчиків. Утім, підкреслює, за дуже короткий час там знову з’являються різні побутові речі, ремонтні відходи або ж гілля дерев.

За словами заступника директора КП «Черкаська служба чистоти» Олександра Савенка, їхнє підприємство готується до вивезення «великогабариту». Утім, для цього їм необхідна додаткова техніка.

– У перспективі, аби не створювати на кожному контейнерному майданчику (а їх у нас – близько 300), стихійні звалища, ми б хотіли зменшити кількість місць, куди мешканці складатимуть великогабаритне сміття, – прокоментував Олександр Сергійович. – Зараз нам від СУБів потрібні розрахунки без включення вартості за цю послугу.

На думку заступника мера Юрія Ботнара, необхідно насамперед розробити чіткий механізм вивезення такого сміття з вулиць міста. Аби населення знало, куди їм викидати таке сміття і коли його вивозитимуть.
10.09.2018 18:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter