В Уманському районі встановили меморіальну дошку герою АТО Віталію Звездогляду

За інформацією Уманської райдержадміністрації, громада села Косенівка, що на Уманщині, увічнила пам’ять свого загиблого земляка, Героя АТО Віталія Звездогляда. На фасаді Косенівського НВК, випускником якого був Віталій, встановили меморіальну дошку.
В Уманському районі встановили меморіальну дошку герою АТО Віталію Звездогляду

Звездогляд Віталій Вікторович народився 12 серпня 1992 року в селі Косенівка. Навчався в місцевій середній школі, потім – в Уманському професійному ліцеї та в Тальнівському будівельно-економічному коледжі.

Протягом 2010-2011 років служив в Збройних Силах України. 2014 року вступив на контрактну службу до військової частини А1588 с. Розсішки. Згодом Віталій служив у зоні проведення антитерористичної операції. Він воював у складі 10 батальйону 59 окремої мотопіхотної бригади.

Загинув Віталій Звездогляд 10 червня 2017 року у віці 24 років під час ворожого обстрілу населеного пункту Павлопіль Волноваського району Донецької області.

Боєць посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня та почесною відзнакою «За заслуги перед Черкащиною».

Пам’ять про Героя, який віддав своє життя за краще майбутнє нашої держави і за мирне небо для нинішнього та прийдешніх поколінь житиме вічно!
06.09.2018 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter