Уряд збільшив видатки на ремонт доріг на Черкащині в 2018 році майже на 125 млн. грн.

Уряд збільшив видатки на ремонт доріг на Черкащині в 2018 році майже на 125 млн. грн. Як інформують у Черкаській ОДА, з метою раціонального використання бюджетних коштів у сезон будівництва доріг Уряд прийняв рішення внести зміни до переліку об’єктів капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення та обсягів бюджетних коштів у рамках окремих бюджетних програм, які реалізуються у 2018 році.

Відповідне рішення було ухвалено під час засідання Кабінету Міністрів України 5 вересня 2018 року.

Так, за результатами 7 місяців роботи Урядом прийнято рішення щодо перерозподілу коштів, передбачених окремими бюджетними програмами. Перерозподіл буде здійснюватися з об’єктів, де за результатами проведених тендерних процедур виникла економія коштів. Ці кошти будуть перерозподілені на інші об’єкти, що потребують додаткового фінансування. Також з переліків виключено об’єкти, які не забезпечені проектною документацією та не готові до реалізації.

В рамках програми «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення» передбачається зменшення видатків у низці областей, зокрема:

-Волинській області на 3,87 млн гривень

-Житомирській області на 61,4 млн гривень

-Івано-Франківській області на 47,97 млн гривень

-Київській області на 28,37 млн гривень

-Миколаївській області на 98,61 млн гривень

-Чернівецькій області на 67,81 млн гривень

Натомість збільшено видатки у:

-Вінницькій області на 46 млн гривень

-Дніпропетровській області на 25,99 млн гривень

-Кіровоградській області на 52,85 млн гривень

-Одеській області на 30 млн гривень,

-Полтавській області на 50 млн гривень

-Хмельницькій області на 25,33 млн гривень

-Черкаській області на 25 млн гривень.

За бюджетною програмою «Покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Львів – Тернопіль – Умань; Біла Церква – Одеса – Миколаїв – Херсон» передбачено зменшення видатків у:

-Київській області на 133,5 млн гривень

-Одеській області на 198,2 млн гривень

Натомість збільшено видатки у:

-Вінницькій області на 231,92 млн гривень,

-Черкаській області на 99,79 млн гривень.

Водночас передбачається перерозподіл видатків у межах областей за результатами проведення тендерних процедур та економії коштів, які перерозподілені на інші об’єкти, що потребують додаткового фінансування в рамках бюджетних програм «Покращення стану автомобільної дороги Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка», «Покращення стану автомобільної дороги Житомир – Чернівці», «Покращення стану автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський».
06.09.2018 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter