Керівник патрульної поліції Олександр Фацевич перевірив готовність черкаської поліції до приїзду хасидів в Умань (відео)

За інформацією ГУНП в Черкаській області, на святкування Нового року за Іудейським календарем очікується прибуття близько 40 тисяч іноземних гостей. Поліцейські вже розпочали заходи із забезпечення публічної безпеки в районі масового перебування прочан. Окрім того, у рамках співпраці до Умані прибудуть 20 ізраїльських поліцейських. Про це 5 вересня повідомив заступник Голови Нацполіції – керівник патрульної поліції Олександр Фацевич.

Керівник патрульної поліції Олександр Фацевич перевірив готовність черкаської поліції до приїзду хасидів в Умань (відео)


Олександр Фацевич перевірив роботу робочої групи оперативного штабу та роботу зведеного загону.

Також разом із начальником поліції Черкащини Валерієм Лютим він здійснив обхід місця компактного проживання паломників, перевірили контрольно-пропускні пункти та стаціонарні пости.

Олександр Фацевич зазначив, що черкаська поліція готова до забезпечення публічного порядку та безпеки громадян в місті Умань.

«Поліцейські тримають все під контролем. Співробітники вибухотехнічної служби, спецпідрозділу, патрульної поліції, кінологи зі службовими собаками працюють у дві зміни. В оперативному штабі є всі технічні можливості для контролювання і забезпечення безпеки під час заходів. Правоохоронці несуть службу в посиленому режимі. На сьогоднішній день до Умані прибуло близько трьох тисяч паломників», - розповів заступник глави Нацполіції.

Він додав, що вже завтра для співпраці та допомоги у комунікації з іноземними гостями до Умані також прибудуть 20 ізраїльських поліцейських.

В районі несення служби розроблено 46 піших маршрутів, 17 стаціонарних постів, 10 контрольно-пропускних пунктів та 2 пункти візової підтримки.

Також на час заходів в місці компактного перебування паломників-хасидів перекрито рух.
06.09.2018 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter