У Кам'янському лісгоспі створили вічнозелений герб України з самшиту

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства, вічнозелений герб із самшиту зростає на території Грушківського лісництва Кам’янського лісгоспу. Створили декоративну композицію ще у 2011 році та приурочили 20-й річниці Дня Незалежності України. Втілювали в життя патріотичний задум працівники державної лісової охорони.
У Кам'янському лісгоспі створили вічнозелений герб України з самшиту


Для висаджування декоративного тризуба використали 300 дворічних саджанців самшиту, оскільки ця рослина відносно невибаглива до наших природних умов, морозостійка та дозволяє формувати різноманітні фігури й втілювати в життя творчі ландшафтні задуми.

Зелену композицію створювали виключно з власного посадматеріалу, який вирощують у теплицях лісництва та лісовому розсаднику.
У Кам'янському лісгоспі створили вічнозелений герб України з самшиту

“Герб постійно доглядаємо, формуємо, щоб він зберігав задуману нами форму та гарний вигляд у всі пори року. Розміри його вже досягли 6×10 метрів, а висота ­– півметра. В цій ідеї ми поєднали свою роботу та патріотизм, який має бути в душі кожного українця. Декоративний тризуб є “родзинкою” лісництва та завжди викликає позитивні враження у наших відвідувачів”, – розповідає лісничий Грушківського лісництва Сергій Могила.
23.08.2018 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter