У Черкасах рятувальники спільно з військовими провели навчання по ліквідації пожежі

За інформацією управління ДСНС у Черкаській області, в Черкасах рятувальники спільно з військовими провели навчання по ліквідації пожежі.

В умовах війни в країні, великого значення набуває захист стратегічно важливих об’єктів зі зберігання боєприпасів від пожеж. Наслідки від недооцінки масштабів трагедії на об’єктах зберігання боєприпасів ми могли бачити на прикладах останніх пожеж у Балаклії, Харківської області та неподалік Калинівки на Вінничині.

Такі пожежі несуть загрозу населенню та призводять до великих матеріальних збитків для країни. Саме тому проведення тактико-спеціальних навчань на подібних об’єктах набуває великого значення.
У Черкасах рятувальники спільно з військовими провели навчання по ліквідації пожежі

Під час відпрацювання спільних дій в ході навчань з ліквідації пожежі, військовослужбовці разом з рятувальниками вдосконалювали практичні навички та методику управління силами і засобами. Також відпрацювали спільні дії на випадок проведення евакуації населення з населених пунктів поблизу арсеналу.

Навчання дозволило відпрацювати практичні дії по ліквідації пожеж на об’єктах зберігання боєприпасів, перевірити можливості техніки, яка є на озброєнні Черкаського гарнізону пожежно-рятувальної служби. Важливо також було відпрацювати взаємодію пожежних підрозділів з військовослужбовцями пожежної команди військової частини А 3177.

Рятувальники у відповідності до планів та тактичних схем провели інженерне вивчення об’єкту та оперативне розгортання наявних сил та засобів, передбачених для ліквідації такого роду об’єктів.
17.08.2018 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter