У черкаській "Астрі" розпочався ремонт

У черкаській "Астрі" розпочався ремонт Як інформують у міськраді Черкас, понад чверть століття у Черкасах функціонує міська реабілітаціно-оздоровча поліклініка «Астра». Тут обслуговується понад 46 тисяч мешканців міста. А двері дитячого відділення ранньої медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів з ДЦП відкриті не лише для маленьких містян, а й для діток з усієї області.

Цьогорічний серпень для «Астри» став «гарячим» місяцем не лише тому, що на дворі спекотно. Саме у серпні у поліклініці розпочався ремонт, який працівники поліклініки поспішають провести до 1 вересня, коли після літнього відпочинку сюди завітають перші відвідувачі.

Ремонтні роботи відбуваються за кошти міського бюджету. На капітальний ремонт приміщення «Астри» та для закупівлі нового обладнання із міської казни виділено близько 1 млн грн.

«Це вперше за останні роки виділені кошти на потреби нашого закладу. У поліклініці давно не проводився ремонт, уже подекуди навіть осипається фасад будівлі. Я вдячна міській владі, депутатам, які звернули увагу на проблеми закладу і посприяли його фінансування», – розповіла головний лікар поліклініки Ірина Волощенко.

Як використовуються бюджетні кошти, пересвідчилися голова бюджетної комісії, депутат міської ради Юрій Тренкін та заступник міського голови Ігор Волошин, які нещодавно відвідали цей заклад.

Нині біля РОП «Астра» уже встановлено лавки, де можуть відпочити відвідувачі цього медичного закладу.

У приміщенні поліклініки проводиться заміна вікон на нові металопластикові. Роботи планують завершити 1 вересня.

Крім цього, на двох поверхах встановлена протипожежна сигналізація.

На сьогодні проведено тендерні процедури для закупівлі нового сучасного обладнання.
16.08.2018 12:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter