Зранку жителі Геронимівки та Руської Поляни перекрили трасу Н16, вимагаючи ремонту дороги

Жителі сіл Геронимівка та Руська Поляна сьогодні зранку зібралися біля Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, аби висловити своє обурення незадовільним станом дороги Н16, яка проходить від Черкас до с. Геронимівка у напрямку смт. Оршанець. Наразі люди перекрили дорогу і чекають реакції влади, передає з місця події кореспондент «Вичерпно».

Зранку жителі Геронимівки та Руської Поляни перекрили трасу Н16, вимагаючи ремонту дороги


кція на шляху Н16 проводиться зв’язку з неможливістю подальшого користування цією дорогою. Жителі сіл Геронимівка та Руська Поляна хочуть привернути увагу керівництва області і міста до критичної ситуації з асфальтним покриттям на ділянці дороги від інституту пожежної безпеки до розв’язки на Геронимівку (в напрямку Оршанця).

Активісти кажуть, що діють за підтримки місцевої влади. Відповідні служби і органи мають бути поінформовані сьогодні.

Також люди нарікають на те, що в напрямку Геронимівки та Руської Поляни погано ходять маршрутки, є перебої в графіку, автобуси постійно ламаються і гублять колеса. Перевізники, у свою чергу, теж постійно нарікають на стан дороги.

Зазначимо, що наразі почався ремонт дороги від в’їзду до села в напрямку смт. Оршанець. Про це написав у Facebook голова Черкаської РДА Анатолій Яріш. Втім, як зазначають місцеві жителі, роботи ідуть дуже мляво. Разом із тим, про відрізок дороги від початку села до мікрорайону «Лісовий» (у народі — «Луначарка») мова так і не йде. Саме через його жахливий стан і зібралася акція.
Зранку жителі Геронимівки та Руської Поляни перекрили трасу Н16, вимагаючи ремонту дороги

До мітингувальників приїхав голова Черкаської РДА Анатолій Яріш, який розповів, що ця дорога перебуває у підпорядкуванні Служби автомобільних доріг і її ремонт коштуватиме близько 34 млн грн.

Однак на питання, чи почнеться ремонт цього року, він відповіді дати не зміг, зазначивши, що це не в його компетенції.
16.08.2018 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter