Антирейдерська комісія Мінюсту повернула золотоніській "Еконії" нерухоме майно

За інформацією Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, антирейдерська комісія Мін’юсту повернула золотоніській компанії «Еконія» нерухоме майно.

Відбити атаку рейдерів та повернути собі нерухоме майно вдалося золотоніському підприємству ТОВ ПІІ "Еконія" завдяки втручанню антирейдерської комісії Міністерства юстиції.
Антирейдерська комісія Мінюсту повернула золотоніській "Еконії" нерухоме майно

Сьогодні, 14 серпня, заступник Міністра юстиції Олена Сукманова відвідала завод «Еконія» із виробництва і розливу води, щоб вручити наказ Мін’юсту про повернення його власникам права на нерухоме майно.

Як розповіла директор підприємства Ірина Варагаш, спочатку вона звернулася до спеціальної робочої групи з протидії рейдерству, що працює при Черкаській облдержадміністрації. Після розгляду цього питання на засіданні штабу, працівники Черкаської юстиції проконсультували, як потрібно діяти у таких випадках та надали методичні рекомендації у складанні скарги до Комісії Мін’юсту.

– Антирейдерська комісія є ефективним інструментом захисту прав бізнесу. Наші переваги – це швидкі терміни розгляду скарг, а також те, що Мін’юст відразу після рішення відновлює в реєстрі всі права скаржника, – наголосила Олена Сукманова. А також додала, що держава має робити все можливе і на всіх рівнях аби захищати права вітчизняних виробників та давати їм можливість повноцінно працювати.
Антирейдерська комісія Мінюсту повернула золотоніській "Еконії" нерухоме майно

Ірина Варагаш вручила подяки всім, хто допоміг відвойовувати право підприємства на життя.

– Рейдерство в нашій країні, на жаль, процвітає. Добре, що йому дається достойний опір. Я дуже поважаю людей, які мало говорять, а багато роблять. Ваша команда – це саме такі люди, – наголосила директор ТОВ ПІІ «Еконія».
14.08.2018 19:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter