В Оршанці завершилась підготовка мінометних розрахунків Сумського прикордонного загону

У Головному центрі підготовки особового складу прикордонників в Оршанці успішно завершив підготовку персонал мінометної застави прикордонної комендатури швидкого реагування Сумського прикордонного загону.

Навчання відбувалось за програмами підготовки обчислювачів, розвідників та фахівців мінометних розрахунків. В ході підготовки прикордонники практично навчились виконувати прийоми та команди під час зайняття командно-спостережного пункту та вогневої позиції, визначати цілі, здійснювати підготовку даних для стрільби, наводити міномети на цілі та змінювати вогневі позиції.
В Оршанці завершилась підготовка мінометних розрахунків Сумського прикордонного загону

Завершаючим етапом підготовки стали бойові стрільби з виконанням завдань 1а «Ураження нерухомих цілей напівпрямою наводкою мінометом» , 3 «Ураження нерухомої спостереженої і неспостереженої цілі вогнем із закритих вогневих позицій з пристрілюванням» та способом повної підготовки. По завершенню стрільби прикордонники мінометної застави виконали всі завдання. Керівництво Головного центру задоволене результатами підготовки прикордонників та вітає усіх із успішним закінченням курсу.
10.08.2018 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter