Прокуратура: учениця аграрного ліцею в Ірклієві половину заробленого під час виробничої практики віддала педагогам

Прокуратура: учениця аграрного ліцею в Ірклієві половину заробленого під час виробничої практики віддала педагогамПрокуратурою Чорнобаївського району проведено перевірку додержання вимог Закону України «Про професійно-технічну освіту» у діяльності державного навчального закладу «Іркліївський професійний аграрний ліцей» в частині надання робочих місць для проходження учнями виробничої практики.
Встановлено, що в лютому 2012 року вищевказаний навчальний заклад незаконно прийняв від своєї учениці платіжний документ щодо перерахування на користь ліцею коштів близько 1 000 грн. за проходження виробничої практики. Хоча, згідно договору, укладеного між ліцеєм та одним із товариств Чорнобаївського району, 50% заробітної плати учениці не стягується на корить навчального закладу.
За результатом проведеної перевірки прокуратурою району на ім’я директора державного навчального закладу «Іркліївський професійний аграрний ліцей» внесено подання про усунення виявлених порушень та притягнення винуватих осіб до відповідальності. Про це повідомили у прес-службі прокурора Черкаської області.
06.11.2012 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter