У Черкаському геріатричному пансіонаті пройшли навчання рятувальників (відео)

Як інформують в управлінні ДСНС у Черкаській області, 31 липня тактико-спеціальні навчання були проведені в комунальному закладі «Черкаському геріатричному пансіонаті».

Відповідно до тактичного задуму на другому поверсі, внаслідок короткого замкнення електромережі, розпочалося загорання із задимленням у приміщеннях та коридорах другого та третього поверхів будівлі. Реагуючи на початок навчань, черговий персонал об’єкту, повідомив про надзвичайну подію Службу порятунку. Згідно з інструкціями було проведено евакуацію людей, які знаходились в будівлі, організовано гасіння умовної пожежі до прибуття пожежного підрозділу силами добровільної пожежної дружини.

По прибуттю на місце події бійці 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Черкаси, отримавши від чергового персоналу інформацію про вжиті першочергові заходи пожежогасіння, приступили до проведення розвідки та гасіння умовної пожежі.

В ході розвідки вогнеборці, у складі ланки газодимозахисників, виявили у задимленому приміщенні потерпілого, якого винесли у безпечне місце та передали до рук лікарів.

Підбиваючи підсумки тренувального заняття, керівник навчань начальник 2-го державного пожежно-рятувального загону Олександр Сіпко високо оцінив досвід, який вдалось набути під час тренування. Він також висловив упевненість у тому, що у випадку реальної надзвичайної ситуації, то обслуговуючий персонал закладу спільно з рятувальною службою зможуть діяти злагоджено, впевнено, та ефективно, щоб оперативно ліквідувати пожежу і не допустити загибелі людей.
01.08.2018 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter