У Черкасах розпочався другий етап гідравлічних випробувань

У Черкасах розпочався другий етап гідравлічних випробувань За інформацією міськради Черкас, з 30 липня до 16 вересня в місті триватиме другий етап гідравлічних випробовувань. Тоді як з 6 серпня до 16 вересня – пройде третій етап.

У цей період теплопостачальні підприємства «Черкаська ТЕЦ» та «Черкаситеплокомунегерго» перевірятимуть магістральні та розподільчі мережі під тиском 16 кгс/см2, розташовані вздовж вулиць Припортова, Героїв Дніпра, Гагаріна, Сержанта Смірнова, Сержанта Жужоми, Козацька, Новопречистенська, Кривалівська, Дашковича, Благовісна, Небесної Сотні, Митницька, Пастерівська, Богдана Хмельницького, Гуржіївська (між вул. Верхня Горова та Надпільна).

Загалом під час першого етапу гідравлічних випробувань, який охопив проспект Хіміків, вулиці Сурікова, Нечуя Левицького, В`ячеслава Чорновола, Чайковського, Яцика, Бидгощській, А. Лупиноса, було виявлено більше ста поривів, з яких вже ліквідовано близько 80 відсотків.

Нагадаємо, що гідравлічні випробування у Черкасах традиційно проходять щороку у літній період, аби убезпечили містян від небажаних поривів на теплотрасах та відсутності гарячої води й тепла взимку.
30.07.2018 12:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter