У черкаських лісах триває розчистка ліній електропередачі

Як інформують у ПАТ "Черкасиобленерго", з квітні щодоби в усіх районах області триває розчистка ліній електропередачі.

Активна робота продовжується вздовж ліній електропередачі на ділянках Поляна-Сокирне-1 та Поляна-Сокирне-2, що живлять насосну станцію КП "Черкасиводоканал", яка забезпечує водопостачання м. Черкаси. Там бригади високовольтних ліній ПАТ "Черкасиобленерго" вже розчистили понад 14 кілометрів лісу. Завершити роботу на цій ділянці планують до кінця серпня.
У черкаських лісах триває розчистка ліній електропередачі

Робота з розчистки повітряних ліній важка і потребує титанічних зусиль, сталевих нервів та міцного здоров'я. Щодня розчистку повітряних ліній на ділянках Поляна-Сокирне-1 та Поляна-Сокирне-2 проводять близько сорока працівників Товариства у складі чотирьох бригад. Окрім бійців служби високовольтних ліній ПАТ "Черкасиобленерго", в невеликому, але бойовому загоні, трудяться представники 8 відокремлених структурних підрозділів – районів електричних мереж.

Охоронну зону повітряних ліній у буквальному розумінні треба відвойовувати від лісу.

У проведенні розчистки обох ліній періодично допомагають фахівці ДП "Черкаське лісове господарство". Вони прибирають низькорослі зелені насадження, сприяють в оформленні лісорубних квитків та утилізують повалені дерева.

За планом, завершити розчистку на лінії, що живить насосну станцію КП "Черкасиводоканал", мають до кінця серпня. Працівники роблять все можливе, аби впоратися з цим завданням. У бесіді з робітниками розумієш, в яких непростих умовах вони працюють.
26.07.2018 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter