ДАБІ: У першому півріччі 2018 року на Черкащині лише 6 забудовників підтвердили спроможність будувати відповідно до ліцензійних умов

ДАБІ: У першому півріччі 2018 року на Черкащині лише 6 забудовників підтвердили спроможність будувати відповідно до ліцензійних умов За І півріччя 2018 року Управлінням Держархбудінспекції у Черкаській області проведено 31 перевірку додержання суб’єктами господарювання ліцензійних умов щодо будівництва об’єктів із середнім та значним класом наслідків. З них – 30 планових та 1 позапланова.

За результатами контрольно-інспекційних заходів лише 6 суб’єктів підтвердили спроможність виконувати роботи відповідно до ліцензійних умов.

Рішенням Ліцензійної комісії одному ліцензіату зупинено дію ліцензії, ще 5 – анульовано. Посадовими особами Управління складено 18 приписів про усунення виявлених порушень.

Крім того, впродовж зазначеного періоду ще одному суб’єкту господарювання поновлено дію ліцензії на здійснення діяльності, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури.
24.07.2018 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter