Бондаренко закликав підрядників активізувати ремонт доріг та тротуарів у Черкасах

Бондаренко закликав підрядників активізувати ремонт доріг та тротуарів у Черкасах Активізувати роботи з ремонту доріг та тротуарів у Черкасах, а також – дотримуватись графіків виконання відповідних робіт закликав міський голова Анатолій Бондаренко черкаських підрядників. Крім цього – доручив керівникам належних структурних підрозділів міської ради ретельно контролювати хід виконання зазначених робіт. Про це інформують у міськраді Черкас.

– Місто не повинно страждати через зволікання, протистояння чи безвідповідальне ставлення організацій, які за результатами тендерів отримали підряди на виконання робіт. Взяті зобов’язання необхідно виконувати, у протилежному випадку – будуть застосовуватись адміністративні та фінансові методи впливу, – попередив Анатолій Васильович.

У Черкасах нині вулиці Симиренківська та Пастерівська готові до капітального асфальтування. Щойно нормалізуються погодні умови, відповідні будуть завершені. Аналогічна ситуація складається і з нанесенням дорожньої розмітки, що через дощі, тимчасово призупинено. Про це сьогодні на оперативній нараді у міськвиконкомі доповів в. о. директора департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Сергій Танюк.

За його словами, нині триває укладання тротуару на спуску Крилова, на черзі – спуск Пастерівський, де вже підготовлено відповідну проектну документацію.

Також продовжуються роботи по бульвару Шевченка (від вул. Можайського до вул. Грушевського), вул. Героїв Дніпра (від вул. Сержанта Смірнова до вул. Козацької), вул. Благовісної, вул. Чорновола, вул. Сумгаїтської. Серед найближчих планів – ремонт тротуару на бульварі Шевченка.
23.07.2018 12:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter