Черкаський виконком вирішив перенести ринок з площі 700-річчя в інше місце та відремонтувати на площі фонтан

Черкаський виконком вирішив перенести ринок з площі 700-річчя в інше місце та відремонтувати на площі фонтан Як інформують у міськраді Черкас, сьогодні під час засідання виконавчого комітету Черкаської міськради заступник міського голови Ігор Коломоєць дав департаменту економіки та розвитку протокольне доручення знайти альтернативне місце для ярмарку, який розташований на площі 700-річчя. Оскільки така вулична торгівля захаращує довколишню територію, зокрема, прилеглий фонтан.

– Площа та водограй – мають символічне значення для міста. Вони присвячені річниці заснування Черкас. І хоча зараз фонтан не працює та потребує реконструкції, вважаю, що це не є приводом для захаращення площі торговими точками, – коментує ситуацію Ігор Коломоєць.

Подібної думки дотримується і заступник міського голови Юрій Ботнар, який запропонував знайти альтернативне місце для ярмарку, аби така торгівля мала упорядкований вигляд.

До речі, також усі присутні члени виконкому одноголосно підтримали передачу фонтану на площі 700-річчя на баланс КП «Черкасиводоканал». Адже фонтан потрібно реконструювати і створити для мешканців мікрорайону гарне місце для відпочинку.
17.07.2018 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter