Міськрада Канева не підтримала заборону нічного продажу алкоголю в місті

Міськрада Канева не підтримала заборону нічного продажу алкоголю в місті Міськрада Канева не підтримала проект рішення про заборону продажу алкоголю уночі.

Як інформує прес-служба міськради, відповідний проект рішення, що передбачав заборону продажу алкогольних напоїв з 22.00 до 08.00 години в зимовий період (листопад – березень) та з 23.00 до 08.00 години в літній період (квітень – жовтень) на території міста Канів, виносився на обговорення представників депутатського корпусу в ході чергового засідання сесії Канівської міської ради.

- По Україні ухвалили відповідне рішення вже 34 міста. Опісля в цих населених пунктах суттєво зменшився рівень злочинності, - зауважила начальник управління економічного розвитку Олена Жорнова. – У 2016 році серед канівців було проведено опитування населення щодо відповідної заборони, і більшість висловилася за підтримку цього рішення.

Також на засіданні надали слово канівському підприємцю, власнику магазину «Канів», що по вул. Енергетиків, Сергію Водянову. Він наголосив, що після ухвалення відповідного рішення зменшиться саме вживання пива та слабоалкогольних напоїв, а от вживання міцного алкоголю, навпаки, зросте. Мовляв, люди, ризикуючи своїм здоров’ям, купуватимуть неперевірені, неліцензійні напої.

Зрештою, проект рішення було поставлено на голосування і його підтримали лише 12 депутатів. Відтак, рішення підтримано не було.
16.07.2018 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter