Держгеокадастр: На Черкащині понад 8 500 земельних ділянок зареєстровано в електронному форматі

Держгеокадастр: На Черкащині понад 8 500 земельних ділянок зареєстровано в електронному форматі За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області, на Черкащині понад 8,5 тис. земельних ділянок зареєстровано в електронному форматі
На сьогодні в Черкаській області інженери-землевпорядники завдяки електронному сервісу зареєстрували в Державному земельному кадастрі (ДЗК) 8524 ділянки, ще понад 100 заяв перебувають у роботі. Ця онлайн-послуга запроваджена в грудні 2017 року.

За допомогою онлайн-сервісу найбільше ділянок зареєстровано в м. Черкасах (517), Черкаському (1341), Корсунь-Шевченківському (954) і Христинівському (793) районах.

Сертифіковані інженери-землевпорядники мають змогу подавати заявки на реєстрацію ділянок у ДЗК в онлайн-режимі протягом кількох хвилин.

Такий сервіс економить час і зменшує зусилля громадян, робить процес прозорим, усуває суб’єктивні фактори під час реєстрації земельної ділянки.

Реєстрація земельних ділянок у ДЗК – одна з найбільш важливих і водночас складних адміністративних послуг Держгеокадастру.
11.07.2018 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter