Черкаським рятувальникам презентували їхній новий форменний одяг

Як інформують в управлінні ДСНС у Черкаській області, сьогодні під час стройового огляду співробітникам апарату Управління та підпорядкованим підрозділам було презентовано новий формений одяг.

Зміни в однострої відбулись у відповідності до наказу, який регламентує правила носіння форменого одягу з відповідними знаками розрізнення особами рядового і начальницького складу служби цивільного захисту.
Черкаським рятувальникам презентували їхній новий форменний одяг

Нові екземпляри форменого одягу не лише відповідають вимогам для спеціального одягу, крій та матерія дозволяють говорити про високі гігієнічні та функціональні властивості нового одягу, що особливо важливо в контексті новітньої реформи ДСНС, що проводиться в Державі.

Презентовані зразки однострою допоможуть рятувальникам впевнено почуватися не лише у спокійній обстановці під час занять, чи на навчаннях у розташуванні підрозділу.

Головне, що цей одяг сприятиме впевненому виконанню функціональних обов‘язків в несприятливих умовах в зоні ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, реагуванні на небезпечні події.

Фурнітура форменого одягу, спеціальні нашивки, шеврони, державний прапор та ідентифікаційні наліпки, - виконані у відповідності до існуючої стратегії знаків розрізнення, що використовуються останнім часом в системі МВС та ЗСУ.
Черкаським рятувальникам презентували їхній новий форменний одяг

Востаннє зміни форменого одягу в пожежно-рятувальних підрозділах відбувалися в 2005 році, і з того часу не змінювалися.
06.07.2018 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter