У Городищенському районі поховали 21-річного навідника-матроса Едуарда Федорова, який загинув поблизу Водяного (відео)

Під час виконання бойового завдання поблизу Водяного в 21-річного Едуарда Федорова поцілив ворожий снайпер. Про це інформує 5 канал.

На Черкащині провели в останню путь 21-річного морпіха Едуарда Федорова, відомого за позивним "Джигіт". Воїн був поранений 27-го червня поблизу Водяного. Медики п'ять днів боролися за його життя, проте врятувати так і не змогли.21-річного Едуарда Федорова в останню путь проводжало майже все село. Хлопець служив навідником-матросом у 503-му окремому батальйоні морської піхоти. Едуарда призвали на строкову службу в 2015 році. Після її завершення – підписав контракт зі Збройними силами. Після навчання поїхав служити на схід.

"Він казав, що "як треба було, то я би ще раз пішов, і ще раз би те саме зробив"… Ми завжди байки травили з ним, кожен щось нове придумував. Ми взагалі не повірили спочатку", – розповідає побратим загиблого Роман.

Під час виконання бойового завдання поблизу Водяного в Едуарда поцілив ворожий снайпер. Військового доправили до харківського шпиталю з тяжкими пораненнями. Лікарі боролися за його життя п'ять діб, але врятувати не змогли.

Три місяці тому Едуард Федоров одружився і чекав на первістка. Поховали морпіха в рідному селі Валява. "Завжди брав на себе відповідальність у складних ситуаціях", – згадує сільський голова Людмила Лищенко.
06.07.2018 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter