В Уманському районі сьогодні ховатимуть старшого сержанта Олександра Скуса, який загинув на Сході України

В Уманському районі сьогодні ховатимуть старшого сержанта Олександра Скуса, який загинув на Сході України За інформацією Уманської райдержадміністрації, 6 липня о 12:00 в смт Бабанка Уманського району відбудеться поховання старшого сержанта Скуса Олександра, який загинув 3 липня на Сході України.

Олександр народився 6 січня 1976 р. в с. Свинарка та проживав в смт Бабанка Уманського району.

У 2015 році він був призваний на військову службу по частковій мобілізації до лав Національної Гвардії України, де виконував бойові завдання в зоні проведення Антитерористичної операції на посаді командира гармати.

У 2016 році бійця зарахували до особового складу військової частини А1588 на службу за контрактом командиром відділення такелажного взводу роти забезпечення. Згодом він був зарахований до військової частини А0693 (54 окрема механізована бригада) на посаду механіка-водія 2 механізованого взводу 3 механізованої роти 1 механізованого батальйону.

Олександр виконував бойові завдання в зоні проведення Антитерористичної операції в районі населеного пункту Троїцьке Луганської області, брав участь в боях на Світлодарській Дузі в районі населених пунктів Миронівський, Світлодарськ, Дзержинськ.
06.07.2018 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter