По периметру парку Хіміків у Черкасах збираються облаштувати доріжку з бруківки

У «Дирекції парків» виготовляють проект понад кілометрової доріжки, яку планують облаштувати по периметру парку.

Про це інформує очільник КП «Дирекція парків» Володимир Стойко.
По периметру парку Хіміків у Черкасах збираються облаштувати доріжку з бруківки

- Згідно проекту, доріжка «обійде» увесь парк Хіміків і це дасть можливість людям більш якісно відпочивати, займатись спортом, - говорить Стойко. - Оскільки цей маршрут облюбували місцеві спортсмени, то була ідея розмістити на новій доріжці інформаційні вказівники, таблички чи зробити надписи з цікавими спортивними фактами.

Вартість проекту із вимірювальними роботами складає 65 тисяч гривень. Після завершення лишиться 285 тисяч гривень, що спрямовані цього року на парк Хіміків. Однак, щоб реалізувати проект, цих грошей не вистачить.

- Ми зможемо зробити лише частину, а потім будемо звертатися до міської ради з проханням спрямувати кошти на решту ділянки, - говорить директор комунального підприємства. - А можливо ще знайдуться благодійники, які захочуть підтримати черкаські парки і допоможуть з облаштуванням.

Саме коштами небайдужих вдалося дати старт новій доріжці. Їхніми силами уклали перші понад 200 метрів. Скільки витратили на роботи, порахувати складно, адже кожен із причетних виконував посильні для себе функції: розробка проекту, придбання матеріалу, виконання робіт тощо.

- До мене звернулися місцеві жителі з проханням зробити це місце комфортним для прогулянок, - розповідає депутат міськради Олександр Радуцький. – Тому ми разом із Олегом Скальком, Андрієм Більдою, Араіком Мкртчяном та за підтримки ТОВ «Райагробуд» вирішили зробити 200 метрів доріжки за власні кошти. Це стало поштовхом для більшого проекту.

Перші дві сотні метрів поклали за 3 тижні. Решту проекту сподіваються реалізувати вже цього року.
05.07.2018 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter