Під Черкасами відкрився табір "Юний моряк"

Як інформують у міськраді Черкас, 3 липня відбулося урочисте відкриття профільного наметового спортивно-оздоровчого табору «Юний моряк», що розташувався на узбережжі Дніпра. За три зміни там планують оздоровити близько 200 дітей віком від 12 до 17 років.
Під Черкасами відкрився табір "Юний моряк"

Як інформують у департаменті освіти та гуманітарної політики, табір працює у військово-спортивному спрямуванні, а тому діти отримуватимуть навики і вміння тактичної та медичної підготовки. Заплановано багато змагань та ігор, серед яких – стрільба та смуга перешкод. Морську справу діти опановуватимуть під вітрилом судна «Кузьмич».

Харчуються школярі в таборі 4 рази на день, відповідно до вимог міністерства охорони здоров'я України та приписів Держсанепiднагляду.

Вітаючи усіх присутніх на відкритті табору, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов зауважив: «Найкращий відпочинок, як правило, відбувається в таборах, де кожен вільно почуває себе в колі своїх однолітків, бере участь у різноманітних культурно-спортивних заходах, оздоровлюється, загартовується, цікаво, з користю проводить час».

Сергій Павлович побажав дітям приємного та активного відпочинку, зміцнення здоров’я та незабутніх вражень, а працівникам табору нових творчих здобутків, ентузіазму і натхнення у роботі.
04.07.2018 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter