Черкаські фонтани "впадають" у зимову сплячку

Черкаські фонтани "впадають" у зимову сплячкуЧеркаські фонтани "впадають" у зимову сплячкуРоботу черкаських фонтанів, які обслуговує КП "Черкасиводоканал", призупинили на зимовий період.
Зазвичай відключення фонтанів виконується, коли з'являються перші заморозки, бо інакше за температури нижче 0 °С може пошкодитись внутрішнє обладнання, яке подає воду в фонтан. Тому точну дату, коли фонтани "впадають" у зимову сплячку, визначають, зважаючи на погоду. Про це повідомляють у КП "Черкасиводоканал".
Нині працівники підприємства знімають устаткування, щоб запобігти його псуванню та ушкодженню при мінусових температурах. А взимку працівники Черкаського водоканалу обстежують та за потреби ремонтують електродвигуни та насоси, аби вже навесні без проблем запустити водограї.
Нагадаємо, «Черкасиводоканал» опікується шістьома водограями в місті – по одному біля Черкаської міської ради, на площі 700-річчя, за обласною радою та в парку «Хіміків». А також двома фонтанами в Долині троянд, повідомили в Черкаському міськвиконкомі.
02.11.2012 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter