У госпіталі після поранення на російсько-український війні помер навідник-матрос Едуард Федоров із Городищенського району

У госпіталі після поранення на російсько-український війні помер навідник-матрос Едуард Федоров із Городищенського району За інформацією Городищенської РДА, на сході України у ході Операції об’єднаних сил загинув боєць із Городищенського району.

Навідник-матрос військової частини А-1275, Федоров Едуард Юрійович. Едуард народився 10 серпня 1996 року в с. Валява Городищенського району. Після закінчення школи продовжив навчання в Шевченківському коледжі Уманського національного університету садівництва.3 березня 2016 року навчався в 169-му центрі Сухопутних військ Збройних сил України. Далі проходив службу в військовій частині А-1275, отримав звання навідник-матрос. Сумлінно виконував військовий обов’язок до останніх днів свого життя. Едуард був доброзичливим, ввічливим, відважним, чуйним, мав багато друзів.

27 червня 2018 року при виконання бойових завдань у районі населеного пункту Водяне під час проведення Операції об’єднаних сил, боєць отримав тяжке поранення та був доставлений у Харківський військовий госпіталь. Кілька днів лікарі боролися за його життя, але серце молодого героя перестало битися 2 липня 2018 року о 20.45. У нього залишилися батьки та вагітна дружина.
03.07.2018 14:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter