Графік підключення гарячої води в Черкасах - попередній план

Графік підключення гарячої води в Черкасах - попередній план Як інформують у міськраді Черкас, в обласному центрі тривають гідравлічні випробування. Їх проводять, аби виявити найбільш зношені ділянки теплових мереж і, таким чином, запобігти появі пошкоджень під час опалювального сезону. Нині, як повідомляють у департаменті житлово-комунального комплексу, комунальники працюють над ліквідацією поривів, знайдених під час першого й другого підетапів.

15 червня гаряче водопостачання відновили для споживачів центральної частини міста. Натомість у інших районах Черкас воду включать орієнтовно за таким графіком:

*27 червня – район залізничного вокзалу,
*6 липня – Хімселище,
*15 липня – Південно-Західний район.

Як інформують у департаменті житлово-комунального комплексу, наразі до роботи в зимовий період підготовлено 52% теплових мереж. Водночас, повністю вдалося випробувати на міцність мережі від котелень по вулицям О. Дашкевича, 62, Сумгаїтській, 13, Є.Кухарця (колишня – Маршала Красовського), 10, 12, Хрещатик, 84, Дахнівській, 32, Онопрієнка, 8, Смілянській, 144, Надпільній, 330/5, Гвардійській, 34 та на 50 % мереж котельні по вул. Надпільній, 220.
27.06.2018 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter