САД: На Черкащині розпочато капітальний ремонт 76,2 кілометрів автотраси державного значення Н-08

САД: На Черкащині розпочато капітальний ремонт 76,2 кілометрів автотраси державного значення Н-08Як інформує САД у Черкаській області, цього року з ініціативи начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислава Демиденка, яка була підтримана керівництвом Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор) та, за сприяння голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка, розпочалася реалізація масштабного державного інвестиційного проекту «Реконструкція та капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук)-Маріуполь, Черкаська область».

Проектом передбачено проведення ремонту на 87,8 кілометрах автомобільної дороги Н-08, на всій її протяжності в Черкаській області. З них, 76,2 кілометрів автодороги Н-08 відремонтують капітальним ремонтом та 11,6 км цієї автодороги реконструюють. З моменту побудови цієї автодороги і до тепер реконструкція та капітальних ремонт не проводилися, міжремонтні терміни перевищено у 5 разів. Дорога Н-08 на території Черкаської області побудована за параметрами ІІ-ІІІ технічної категорії у 70-80 роках минулого століття.

Існуючий стан автодороги Н-08 в Черкаській області свідчить про інтенсивне руйнування всіх основних складових дороги та неможливість її відновлення за рахунок виконання поточних ремонтів.

Дороги є важливою складовою розвитку економіки. Незадовільний експлуатаційний стан автодоріг гальмує економічний розвиток області, негативно впливає на розвиток цілих галузей, створює соціальну напругу в суспільстві. Розбудова транспортної інфраструктури сприяє значному та швидкому позитивному поштовху економічного розвитку. При розбудові автодоріг задіюються майже всі галузі економіки. А подальша експлуатація відновлених автомобільних шляхів сприяє розвитку прилеглих територій, створює привабливий інвестиційний клімат в регіоні.

В рамках ремонтних робіт буде проведено реконструкцію 7 мостів та шляхопроводів на автодорозі Н-08 загальною довжиною понад 144 метри. Ці штучні інженерні споруди на даний час не відповідають вимогам сучасних навантажень вантажівок та інтенсивного автомобільного трафіку, деякі з них мають часткові руйнування конструкцій.

Автомобільна дорога Н-08 - є важливою складовою розвитку економіки Черкаського краю, а також має важливе загальнодержавне соціальне значення для семи областей України.

Проведення капітального ремонту автомобільної дороги Н-08 сприятиме підвищенню соціально-економічного розвитку аграрних та промислових районів Черкаської області, їх інноваційній та інвестиційній привабливості, забезпечить комфортний та безпечний проїзд людям, покращить безпеку дорожнього руху.
26.06.2018 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter