Команда «STEM PEOPLE» з Городища перемогла на першому в Україні чемпіонаті з Minecraft: Education Edition для школярів

25 червня в Києві компанія Microsoft оголосила переможця і п'ятьох лауреатів першого в Україні чемпіонату з Minecraft: Education Edition для школярів та їхніх вчителів. Переможцями турніру з освітньої версії популярної серед дітей гри стала команда «STEM PEOPLE» з міста Городище Черкаської області.
Команда «STEM PEOPLE» з Городища перемогла на першому в Україні чемпіонаті з Minecraft: Education Edition для школярів

Турнір з освітньої версії Minecraft пройшов з 4 по 22 червня в дистанційному режимі. Його метою було стимулювати використання Minecraft: Education Edition в навчальному процесі та залучити школярів до застосування отриманих під час гри знань для вирішення реальних життєвих завдань. Саме тому команди, в складі яких було від 3 до 5 дітей та тренер-учитель, отримали завдання створити у всесвіті Minecraft власний проект Smart City («розумного міста»). Для цього діти мали вивчити рідне місто, його архітектуру і дизайн, потреби і виклики. І тільки потім у віртуальному просторі гри створити інноваційні рішення й представити своє бачення міста майбутнього.

Організатори турніру отримали 55 майнкрафт-світів від школярів з 19 областей України, а також з Мінська, Білорусі. Діти зробили навіть більше за пропоноване завдання і представили на розсуд журі надсучасні віртуальні міста з можливостями штучного інтелекту.

Члени журі оцінювали не лише архітектуру проекту, але й ідею, презентацію, аргументацію учасників. Лауреатами турніру стали 5 команд зі Львова, Києва, Тернополя, Херсонської області. Абсолютним чемпіоном першого в Україні змагання з Minecraft: Education Edition стали школярі з Черкаської області. Крім того, організатори присудили кілька додаткових номінацій: нагородили команду найменших учасників – проект у всесвіті Minecraft створили учні першого-другого класів; найкращий дитячий соціальний проект та найзмістовніший дослідницький проект.

Під час офіційної церемонії нагородження переможців в Києві школярі отримали цінні призи та подарунки, можливість поспілкуватися з ТОП-менеджментом Microsoft Ukraine і представниками Міністерства освіти і науки України. Чемпіони забрали додому головний приз − сучасні ноутбуки від партнера турніру компанії Acer.
25.06.2018 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter