У Черкаській ОДА визначилися з переможцями конкурсу соціальних проектів від неурядових організацій

У Черкаській ОДА визначилися з переможцями конкурсу соціальних проектів від неурядових організацій Конкурсна комісія в Черкаській ОДА з відбору соціальних проектів неурядових організацій визначилася з переліком переможців. Їх 14, говорить перший заступник очільника області, керівник комісії Віталій Коваль. Сьогодні під його головуванням відбулось в ОДА підсумкове засідання.

– Тематика проектів різна й кожен із них має соціально суспільну значимість, – зауважив Віталій Володимирович. – Тут і реабілітація бійців, й інклюзія, і підвищення патріотичної, екологічної свідомості та інше. Із 51 проекту обрали 14, на реалізацію яких маємо 950 тис. грн з обласного бюджету. Водночас Громадська рада при ОДА планує найближчим часом спрямувати на розгляд депутатів обласної ради звернення про виділення додаткових коштів на втілення проектів. Що, в разі позитивного рішення, дасть змогу підтримати в подальшому ще більшу їх кількість.

Отож, переможці цьогорічного конкурсу:

1. «Idea HUB – простір розвитку молоді» (Громадська організація «ГОРДІСТЬ НАЦІЇ»).
2. «Майстерня екодискусії «ПРАВО БУТИ» (Громадська організація «КолоОбіг»).
3. «Екологічний спосіб життя об’єднує громади» (Благодійна організація «Благодійний фонд «Урожай-Громаді»).
4. «Реабілітаційний центр «Морянка» (Благодійна організація «Благодійний фонд «Урожай-Громаді»).
5. «Черкаський книжковий фестиваль» (Черкаська обласна молодіжна громадська організація «Книжковий маестро»).
6. «Інтеграція в соціум дітей з особливими освітніми потребами» (Громадська організація «Черкаська обласна асоціація розвитку підприємництва»).
7. «Четвертий відкритий всеукраїнский фестиваль-конкурс дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях.UA» (Громадська організація «Дитячий фонд Черкащини»).
8. «Козацький фестиваль «Козацька залога» (Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДІОНІС»).
9. «Патріот України – це різнопланово розвинена особистість» (Громадська організація «Спадок предків»).
10. «Всеукраїнська наукова конференція «Трахтемирів: історія та сучасність» (Громадська організація «Об’єднання бійців реформаторів»).
11. «Народ Героїв» (Громадська організація «МЕЖА.ЮА»).
12. «Пліч-о-пліч» (Громадська організація «Черкаський центр реабілітації учасників АТО»).
13. «Соціальна адаптація учасників АТО Черкаської області та членів їх сімей» (Громадська організація «Регіональний психологічний кризовий центр»).
14. «Соціальний та творчий розвиток дітей та підлітків в контексті захисту їх прав» (Громадська організація «Захист прав фізичних та юридичних осіб»).
19.06.2018 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter