ДАБІ: У Звенигородському районі зупинено дію 69 рішень про забудову

ДАБІ: У Звенигородському районі зупинено дію 69 рішень про забудову Як інформує прес-служба ДАБІ України, посадовими особами Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області проведено планову перевірку діяльності Відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Звенигородської районної державної адміністрації за період 2016- 2017 рр.

За результатами, Держархбудінспекція прийняла 69 рішень щодо зупинення дії будівельних паспортів забудови земельної ділянки, містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки та паспортів прив’язки тимчасових споруд.

Зокрема, зупинено дію 9 містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, 43 будівельних паспортів та 17 паспортів прив’язки тимчасових споруд.

Основні порушення виявлені в прийнятих рішеннях, а це невідповідність будівельним нормам, стандартам і правилам, відсутність плану зонування та детального плану території, недотримання вимог Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.
19.06.2018 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter