Міськрада Черкас проголосувала за встановлення монументу черкаським АТОвцям на площі Слави

Міськрада Черкас проголосувала за встановлення монументу черкаським АТОвцям на площі Слави Депутати міської ради підтримали виділення земельної ділянки на Хрещатику (на площі Слави) для облаштування на ній меморіального комплексу пам’яті учасникам АТО. За це під час сесії, яка відбулася 18 червня, висловилося 23 обранці. Її передали в постійне користування департаменту архітектури та містобудування.

За словами міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, пам’ятний знак зведуть на місці, яке було погоджене з рідними загиблих бійців. До всього ж, за ескізом доньки загиблого на сході України добровольця Володимира Ложешнікова – Дар’ї. На початку року дівчина з роботою «Незламні духом» перемогла в міському конкурсі з розробки концепції меморіального комплексу.

– Сьогоднішнє рішення депутатів, безумовно, пришвидшить появу в нашому місті такого важливого меморіального комплексу, – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко. – Громада повинна пам’ятати і шанувати своїх Героїв, які віддали найцінніше – своє життя – за незалежність України, за те, аби зокрема й тут, у центрі, ми могли жити під мирним небом.
18.06.2018 19:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter