САД: За тиждень автодорожники Черкащини ліквідували майже 2 тис. кв. м. деформацій та пошкоджень на дорогах

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, продовжуються роботи з експлуатаційного утримання на автодорогах загального користування державного значення області.

Силами підрядних організацій здійснюються роботи з ліквідації деформацій та пошкоджень дорожнього покриття гарячим асфальтобетоном, методом просочення та струменевим методом.

ДП «Черкаський облавтодор» з 7 червня по 14 червня, було ліквідовано майже 2 тис. кв. м деформацій та пошкоджень покриття на автодорогах загального користування державного значення у Черкаській області.

Роботи з ліквідації ямковості проходили на автодорогах Н-01 Київ-Знам’янка, Н-02 /М-06/-Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка, Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук)-Маріуполь, Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка, Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук та Р-64 Ківшовата-Шушківка-Лисянка-Моринці-Шевченкове-Тарасівка-/Н-16/.

У Черкаській області на автодорогах загального користування державного значення, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, підрядним підприємством ДП «Черкаський облавтодор» з початку року ліквідовано майже 82 тис. кв. м деформацій та пошкоджень покриття.
15.06.2018 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter