Біля Черкаського драмтеатру збираються демонтувати квіткові павільйони

Сьогодні, 15 червня, збираються демонтувати квіткові павільйони перед драматичним театром. Наразі з техніки є автокран, платформу ж для перевезення споруд ще не підвезли, коли це буде - невідомо.

Про це передає кореспондент Zmi.ck.ua.
Біля Черкаського драмтеатру збираються демонтувати квіткові павільйони

Нагадаємо, 12 червня демонтували лише один із павільйонів. Сьогодні з 9-в ранку мали розпочати демонтаж решти споруд. Продавці та орендатори квіткових павільйонів зараз тільки збирають речі. За їхніми словами, квіти зберігатимуть у спеціальних контейнерах (холодильниках).

"Споруди зберігатимуться ща адресою Сумгаїтська, 10. Є договори зберігання на кожну споруду. Вони там будуть, поки власник не забере. Пан Чернявський не в правовий спосіб, на мою думку, до останнього намагався вирішити питання, щоб павільйони не демонтовували. Погрожував до останнього. Усе в його стилі. Але люди показали свою позицію і на останньому виконкомі заступник мера Юрій Ботнар також дав доручення в найкоротший термін звільнити центрульну частину міста від тимчасових споруд", - розповів керівник управління інспектування міськради Віталій Косяк.
Біля Черкаського драмтеатру збираються демонтувати квіткові павільйони

За його словами, 19 червня в міській раді планують провести обговорення, де розмістять квіткові павільйони. "Я вважаю, що ні члени виконкому, ні я як депутат і як посадовець не маю з'ясовувати, де їм стояти, бо в мене своя робота", - сказав Косяк.
15.06.2018 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter