Прокуратура: Черкаське управління ветмедицини недбало контролює худобомогильники й біоями

Прокуратура: Черкаське управління ветмедицини недбало контролює худобомогильники й біоямиПрокуратура Черкаської області провела перевірку додержання вимог Законів України «Про ветеринарну медицину» та «Про відходи» в діяльності Головного управління ветеринарної медицини в області.
Перевірка встановила, що службовими особами зазначеної установи неналежно виконуються вимоги чинного законодавства. При здійсненні ветеринарно-санітарного контролю за територією худобомогильників та біотермічних ям Управлінням були виявлені лише незначні порушення, а рішення про обмеження, заборону, припинення їх експлуатації взагалі відсутні. Також посадовцями Управління не було притягнуто до відповідальності суб’єктів господарювання, які порушували закон у вказаній сфері.
За результатами проведеної перевірки начальнику Управління було внесено подання, яке розглянуто і задоволено, 4 посадові особи притягнуто до дисциплінарної відповідальності, повідомили в прес-службі прокуратури Черкаської області.
01.11.2012 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
11:32 01.11.2012 Skin_:
Могутння прокуратура уже не знає на чому показники робити. Прийшов контроль, пішли розпитали в посадових осіб та й щось нашкрябали. Подання пишуть юридично не грамотно, а керівники кланяються на це Лісовому. Працівникам яких було притягнуто до дисциплінарної відповідальності рекомундую звернутися до суду. Хоча суди у нас........ Проте, попсуєте нерви як Лісовому з його холуями так і начальничку Вашому неграмотному. А дивись і справді подання розроблено з порушенням норм Закону чи взагалі не містить факту порушення, чи будь-якої Вашої причетності до тих дій.
І ніколи не кажіть: "Та нехай буде!"
Відстоюйте свої права, адже могутність держави починається з ВАС.