На базі оздоровчого центру «Дахнівська Січ» проходить Всеукраїнський конкурс дитячої патріотичної пісні

Як інформують у Черкаській ОДА, тривають відбіркові тури до участі у всеукраїнському конкурсі-фестивалі дитячої патріотичної пісні під назвою «Об’єднані піснею». Його проводять на виконання Указу Президента України від 13 жовтня 2015 року «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016–2020 роки». Фінал конкурсу проходитиме у жовтні з нагоди Дня захисника України – на базі дитячого оздоровчого центру «Дахнівська Січ».
На базі оздоровчого центру «Дахнівська Січ» проходить Всеукраїнський конкурс дитячої патріотичної пісні

Метою заходу є – національно-патріотичне виховання дітей і молоді, відродження козацького духу, збереження та розвиток духовно-моральних цінностей Українського народу, сприяння популяризації теми рідного краю та творчості місцевих авторів, пісенних творів про Україну, авторської пісні, ознайомлення з творчими музичними колективами, встановлення тісних творчих стосунків між колективами областей України, бажання довести, що в кожній області України є молоді творчі таланти.

Відбіркові тури фестивалю-конкурсу проходять в різних областях України. Найкращі дитячі колективи і виконавці будуть визначені у фіналі заходу, який відбудеться під час святкування Дня захисника України.

Відбір фіналістів – проводиться з допомогою громадського журі через Інтернет, результати якого будуть обов’язково враховані професійним журі до складу якого входять відомі діячі мистецтв, працівники культури, представники мас-медіа та громадські діячі.
11.06.2018 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter