В Умані вперше дві пари зареєстрували "шлюб за добу"

За повідомленням Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, відразу дві пари молодят, які скористалися сервісом «Шлюб за добу», зареєстрували в Умані 8 червня. Весільні церемонії проходили в уманському костелі, де зараз розташовується Художній відділ Уманського краєзнавчого музею.
В Умані вперше дві пари зареєстрували "шлюб за добу"

Першими документи подали Юрій і Дар’я. Молодята познайомилися під час навчання в Києві. Наречена родом з Полтавщини, наречений – з Умані. Нині вони працюють за кордоном, тому вирішили скористатися новою послугою Мін’юсту аби за кілька днів встигнути подати заяву, одружитися та відсвяткувати весілля в колі рідних.

Реєстрацію шлюбу для першої пари запланували на 8 червня, проте вже напередодні з’ясувалося, що вони будуть не єдиною парою, яка стане цього дня на весільний рушник в уманському музеї. 7 червня заяву подали уманчани Іван та Діана. Тож пари одружили по черзі в один день. Їх вітали міський голова Умані Олександр Цебрій та представники Головного територіального управління юстиції у Черкаській області.

– Ми вітаємо молодят з важливою в їхньому житті подією і радіємо з того, що проект «Шлюб за добу» допомагає єднати серця та набирає популярності в Умані. На сьогодні маємо ще дві заяви і ще одна пара має донести документи, – зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк.

Нагадаємо, в квітні цього року місто Умань приєдналося до пілотного проекту Міністерства юстиції України «Шлюб за добу» та стало п’ятим населеним пунктом Черкащини, де можна зареєструвати шлюб у скорочені строки.

До цього такою послугою можна було скористатися в містах Черкаси, Сміла, Канів та у с. Білозірֹ’я Черкаського району.

В рамках проекту на Черкащині вже одружилися більше 400 пар.
08.06.2018 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter